"Avukatlar tarih boyu köle kullanmadılar ama hiçbir zaman efendileri de olmadı." (Molierac)

Av.Şafak Duman
Hukuk & DanışmanlıkYerli ve yabancı şahıs ve şirketlerin ticari ve gayrimenkul yatırımlarında, gerekli ön çalışmalarla birlikte her türlü hukuki hizmeti de vermekteyiz. Hedefimiz ileride doğacak itilaflardan, müvekkillerimizin zarar görmemesi için hazırlayacağımız sözleşmeler ve danışmanlık hizmetimizle haklarını garantiye almalarını sağlamaktır.

Hukuk büromuz , Ulusal ve uluslararası alanlarda danışmanlık ve avukatlık hizmeti vermektedir.Yerli ve yabancı şahıs ve şirketlerin ihtiyaçlarına cevap verebilmek için ; Gayrimenkul – İnşaat Hukuku, Miras Hukuk, Aile Hukuku, Ticaret Hukuku , Fikri ve Sınai Haklar Hukuku, Vakıflar Hukuku, Vergi Hukuku , İdare Hukuku, Sigorta Hukuku, Ceza Hukuku, yatırımlar, sözleşmeler konularında hukuki yardımlarda bulunmaktayız.

Mevcut olan itilaflarda ise tecrübe , bilgi birikimi, titiz çalışma ve doğru teşhisle müvekkillerimizin haklarını elde etmelerine katkıda bulunmaktır. Müvekkillerimizin sorunlarını ve çözüm yollarını doğru teşhis edip , onları en iyi şekilde temsil etmektir.


Şafak Duman
Law Firm & Consulting


Professional standards, styles of practice, cultural norms and even office hours--all these variables make the quality of work and consistent service a rare phenomenon among global legal service providers today.

At Şafak Duman Attorneys-At-Law, we have been in the vanguard of managing quality legal services on a global basis.We know what it takes to meet client expectations for excellent work and responsive services in different countries and a variety of legal systems.

We offer national and international legal expertise in the following areas: real estate and contract law, trade and commerce, inheritance law, family law, tax law, insurance law, criminal law, banking and finance law, bankruptcy and financial restructuring law, mergers & acquisitions, private equity, intellectual property and technology law, hedge funds, securities law, broker and dealer regulations, financial institutions, and international trade and investments.

Sizde mutlu müvekkilerimizden biri olmak istiyorsanız


Bize aşağıdaki linkten ulaşabilir,tüm soru ve görüşlerinizi iletebilirsiniz.

İletişim